Orientační nabídka


International


Vyhledávání

 

Logo města Třebíče Třebíč (odkaz na titulní stránku) 

Třebíč - Oficiální web


Cesta: Titulní stránka > O Třebíči

 

Aktuality městské policie

Zprávy ze služby strážníků městské policie od 4. do 11. února.
mestska policie
 

 
 
  • Volal o pomoc

V sobotu 4. února v noci přijali strážníci telefonickou informaci o tom, že na ul. U Studánky v Třebíči je slyšet volání o pomoc. Strážníci na místě zjistili 64letého zraněného muže z Třebíče. Strážníci mu poskytli první pomoc a na místo přivolali rychlou záchrannou službu, která si muže převzala k dalšímu ošetření.

 

  • Rušil noční klid

V sobotu 4. února v noci přijali strážníci stížnost na rušení nočního klidu v jednom z bytů v panelovém domě na Dukovanské ulici v Třebíči.  Hlasitá reprodukovaná hudba se ozývala z bytu ve 3. podlaží. Rušení nočního klidu se dopouštěl podnájemník, 34letý muž, který má trvalé bydliště ve Zlíně. Se strážníky komunikoval velmi podrážděně a agresivně. Celému jednání byla přítomna i 9letá dívka, dcera majitelky bytu. Pro podezření ze spáchání přestupku byla celá záležitost předána příslušnému správnímu orgánu k dořešení a následně byl informován i orgán sociálně-právní ochrany dětí.

 

  • Vykázaní bezdomovci    

V sobotu 4. února brzy ráno požádala strážníky o pomoc pracovnice vlakového nádraží. Na nádraží se zdržovaly osoby bez domova, po jejím upozornění někteří odešli, někteří na výzvu nereagovali. Strážníci na místě zjistili už jen 39letou ženu z Třebíče, která tento prostor taktéž opustila.

 

  • Volně pobíhající pes

V neděli 5. února dopoledne přijali strážníci telefonické oznámení o tom, že u polikliniky na ul. Vltavínská se volně pohybuje větší pes, vlčák. Strážníci jej na místě odchytli a na základě místní znalosti předali majitelce. Této 66leté ženě byla uložena bloková pokuta za to, že nezabránila útěku psa z oploceného areálu.

 

  • Odhodil nedopalek, pokuta jej neminula

V úterý 7. února dopoledne znečistil před zraky strážníků veřejné prostranství tím, že odhodil nedopalek mimo odpadkový koš. Za toto protiprávní jednání byla 48letému muži z Třebíče uložena bloková pokuta.

 

  • Ztracenou ženu si převzal vnuk

Ve středu 7. února odpoledne přijali strážníci telefonickou informaci o tom, že na ul. Koutkova v Třebíči se pohybuje ztracená paní. Tato 85letá žena z Hodova byla na místě předána vnukovi, který se o ni dále postaral.


  • Neoprávněný výlep plakátů

Ve středu 7. února večer si operátorka městského kamerového dohledového systému všimla mladíka, který na ul. Sucheniova lepil plakáty na zastávku MHD. Pachatel z místa činu odjel stříbrným vozem. Ten se podařilo strážníkům zastavit o několik desítek minut později na ul. Sportovní v Třebíči. 23letý mladík z Přibyslavi se ke svému jednání doznal a následně vylepené plakáty odstranil.  Za toto protiprávní jednání mu byla uložena bloková pokuta.


  • Řidič pod vlivem alkoholu

V sobotu 11. února v noci si obsluha městského kamerového dohledového systému všimla muže před barem na ul. Na Výsluní, který přijel vozidlem a následně se u něj objevoval s alkoholickým nápojem. Vzniklo tak podezření, že se 56letý muž z Třebíče pokusí automobilem i odjet. Nad ránem, po uzavření provozovny, se tak opravdu stalo. Řidič vozidla byl strážníky zastaven na ul. 9. května v Třebíči. Dechovou zkouškou bylo prokázáno 1,12 promile alkoholu v dechu. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla celá záležitost na místě předána hlídce Policie ČR. 

 
Zodpovídá: Administrator
Vytvořeno / změněno: 15.2.2017 / 15.2.2017

 

Kontakt

Město Třebíč
Karlovo nám. 104/55
Vnitřní Město
674 01 Třebíč 1
Telefon: 568 896 111
E-mail: epodatelna@trebic.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 17:00
Úterý: 8:00 - 14:00
Středa: 8:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 14:00
Pátek: 8:00 - 13:00

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

2017 © Třebíč všechna práva vyhrazena

web & design , redakční systém